Kızıl Elma 4.Bölüm izle

Çarşamba , 5, Şubat 2014 Leave a comment

Kızıl Elma 4.Bölüm izle
Milli İstihbarat’ın hiç anlatılmayan hikayesini konu alan dizi Kızılelma 4. bölümüyle 5 Şubat Çarşamba akşamı saat 19:50’de TRT 1 ekranında.

Kızılelma Dizisi 4. Bölüm özeti:

Milli İstihbarat’ın hiç anlatılmayan hikayesi; “KIZILELMA”yla TRT ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor! Meryem’in hamlesiyle Zeynep’e ulaşan Murad, onu sağ kurtarmak için son kozunu oynar.

Diğer taraftan Velid ve Uzi, attıkları her adımda karşılarında Türk istihbaratını bulur ve bu durum onların bütün planlarını suya düşürür; ancak devreye uluslararası bir gücün girmesiyle Milli İstihbarat Teşkilatı’na büyük bir tuzak kurulur.

Bu tuzakta, Irak’taki iç savaşı körükleyecek uluslararası bir cinayette oklar, teşkilatı göstermektedir. Teşkilatın İstanbul biriminde bu tuzağın şifrelerini çözmek için ekip geceli gündüzlü çalışırken, Zeynep’in sürpriz tanıklığı Meryem’i önemli bir karar almaya zorlar.

Bu kararda Murad’ın gözü karalığı, zekası ve sorunları çözmekteki pratikliği etkili olur. Şimdi Murad, Hasan ve Zeynep’i çok önemli ve tehlikeli bir görev beklemektedir…

Türkiye’de ilk kez, istihbarat savaşlarını ekranlara taşıyan, Türkiye’nin yeni heyecanı “KIZILELMA”; nefes nefese bir bölümle daha 5 Şubat Çarşamba akşamı saat 19:50’de TRT 1 ekranında!
kızıl elma izle

Please give us your valuable comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>